Kim jesteśmy

Spółka JPR AQUA jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji szerokiej gamy wysoko jakościowych wyrobów z zakresu gospodarki wodno-kanalizacyjnej. Synergia zasobów ludzkich, potencjałów technologicznych, zoptymalizowanej jakości zarządzania, a przede wszystkim doświadczenia, umożliwiła wprowadzenie do obrotu pełnowartościowych produktów, których jakość potwierdzona jest znakiem CE. Jesteśmy praktykami z obszerną wiedzą teoretyczną i odpowiednimi kwalifikacjami w zakresie kompleksowego doradztwa technicznego oraz projektowania indywidualnych rozwiązań na Państwa potrzeby. Robimy wszystko, by być Państwa solidnym partnerem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Spółka JPR AQUA swoją historię zaczęła w 1996 roku pod znaną marką JPR SYSTEM, której działalność rozpoczęła się od wprowadzenia na rynek polski nowoczesnego rozwiązania w zakresie gospodarki ściekowej, czyli od wprowadzenia przydomowych oczyszczalni ścieków, budując tym samym świadomość Polaków jakim anachronizmem budowlanym jest niebezpieczne, niewygodne i drogie w eksploatacji szambo.  Sprawdzona technologia zaczerpnięta wprost z Francji pozwoliła na wprowadzenie w Polsce unikatowego rozwiązania, a na przestrzeni lat również na rozszerzenie asortymentu o inne produkty chroniące środowisko.

Popieramy ekologiczne rozwiązania. Nasza aktywność ma wpływ na środowisko naturalne w zakresie ochrony wód gruntowych i poprawy jej jakości. Codzienna praca i zaangażowanie realnie przekładają się na rozwój i udoskonalanie rozwiązań, by móc jeszcze lepiej przysłużyć się naszej planecie. 

Popieramy zespołowość i kontakty międzyludzkie. Wzajemny szacunek jest podstawą w budowaniu relacji zarówno w obrębie naszego przedsiębiorstwa, jak i w jego otoczeniu.

listek
tooltip

Napisz do nas