Aktywator bakteryjny do oczyszczalni i szamba AQUAbact

OPIS:

Neutralizuje nieczystości, oczyszcza wewnętrzne przewody kanalizacyjne budynku. Zapewnia stałą drożność przewodów podziemnych – rur, drenów, sączków. Likwiduje przykre zapachy. Jest odporny na detergenty. Działa w każdej temperaturze. Zalecany do regularnego stosowania w przypadku oczyszczalni ścieków, szamb w celu mikrobiologicznej obróbki ścieków i poprawy skuteczności oczyszczania.

SKŁAD:

Kompozycja niepatogennych mikroorganizmów umożliwiająca degradację: amoniaku, azotanów, siarkowodoru, indolu, merkaptanów, skatolu oraz związków fosforu i innych związków organicznych. Posiada zdolność do wiązania metali ciężkich, prowadzenia procesów fermentacyjnych, regulacji pH ścieków oraz hamowania rozwoju niepożądanych drobnoustrojów.

DAWKOWANIE:

Biopreparat AQUAbact należy stosować w dawce 1 miarki na m3 oczyszczalni co 14 dni. Dawki wyższe zalecane są w początkowym okresie stosowania. Odmierzoną ilość preparatu należy wsypać bezpośrednio do zbiornika lub wprowadzić do systemu kanalizacyjnego (toaleta, umywalka itp.). Preparat jest bezpieczny i może być stosowany w obecności zwierząt, w tym także wodnych.

tooltip

Napisz do nas